mariackiecentrum.pl

relaks elk

relaks elk

Sztuki walki dla dzieci – Co to jest dobry Wiek Start

Rozważasz sztuk walki dla swojego dziecka? Czy jesteś zaniepokojony poziomem zastraszanie, hazing i niebezpieczeństwo, że dziecko może napotkać, gdy wchodzą do szkoły?

Jednym z najczęstszych pytań, które pytają mnie, dotyczy najlepszy wiek, aby rozpocząć dziecko w treningu sztuk walki. Choć każda szkoła jest inna – nie tylko w erze, że dziecko może zacząć, ale także od rodzaju programu, które są oferowane.

Ten artykuł ma na celu dać ci poczucie jasności w tej sprawie, jak również zaoferować moją opinię z punktu widzenia samoobrony – a nie jak „cute” Johnny wygląda w mundurze!

relaks elk

Proponuję zacząć dziecko w wieku od 3 1/2 4 lata. Chociaż moje własne córki rozpoczął się 2 1/2, były „dom wyszkolony” przeze mnie i tak naprawdę nie wprowadzić ustawienie dojo do lat 3 lub 3 1/2. W tym wieku, że zaczyna się rozwijać lepszej koncentracji uwagi Twoje biuro księgowe w Piasecznie, zachowanie pamięci i zdolności do komunikowania się i dobrze trzymaj się tematu.

Powiedział, że jest to naprawdę zależy od dziecka. Jednak jedyną rzeczą, którą należy pamiętać jest to, że dziecko nie jest „dorosły mózg” w ciele dziecka. Wiem, jak to brzmi oczywiste, ale byłby zdziwiony liczbą ludzi, którzy wierzą, że ich dzieci uczą się zasad dziwniejsze dla tego samego powodu, że dorośli ucząc go.

A to dopiero początek zamieszania. Dodajmy do tego fakt, że większość dorosłych nie mają pojęcia, na co zwracać uwagę, jeśli chodzi o samoobrony, a nawet, od czego zacząć i skończyć z dość bałaganu.

Więc, szkolenia w tym wieku muszą koncentrować się wokół potrzeb dziecka i co on lub ona może uruchomić się w incydencie w świecie rzeczywistym. Nigdy nie nauczyć dziecko tych samych rzeczy, które uczą dorosłych, ponieważ nie zamierzamy dostać się do naukowego „slug-fest” z innym dzieckiem ich wieku.
Artykuł dzięki: