mariackiecentrum.pl

relaks chomikuj

relaks chomikuj

Szef koła: Przesuń głowę jakby rysowanie okręgu na ścianie z nosa. Trzymać wsparcie w razie potrzeby. Śledź ten wzór: do ruchu wskazówek zegara (CW), z otwartymi oczami 5-10 razy, w lewo (CCW) z otwartymi oczami 5-10 razy, CW z zamkniętymi oczami 5-10 razy i CCW z zamkniętymi oczami 5-10 razy.

Sinusoidalny śledzenia: Trzymać wizytówki, pióro, lub tylko palec na warunkach rynkowych.projekty logo Przytrzymaj głowę nieruchomo i przesuń prawą rękę i opuścił 10-krotnie, zachowując oczy skupione na obiekcie (tylko oczy będą poruszać na prawo i lewo wraz z uzbroić). Zmień ręce i powtórz. Zapytaj kogoś do pomocy, jeśli ręka zmęczy.

Ruch głowy: Podczas siedzącej lub stojącej, obrócić głowę, by spojrzeć na prawym ramieniu, zawrócić patrzeć w przód, zwracamy się do spojrzeć na lewym ramieniu, a następnie zawrócić do przodu. obracać tylko w miarę komfort pozwala. Powtórzyć cykl około 10 razy. Jak zyskał zaufanie, spróbuj spoglądając w górę iw dół lub na przekątnych, zwiększyć tempo i / lub zrobić to podczas chodzenia.

Zajęcia rekreacyjne mogą być również doskonale nadaje się do rehabilitacji przedsionkowego. Ogólnie rzecz biorąc, działania powinny obejmować zastosowanie oczy, gdy głowica i / lub ciało są w ruchu. Oczywiście, wiele działań wymaga tego: golf, kręgle, tenis, badminton, ping-ponga, taniec, sztuki walki, pływanie, itp Sztuką jest znaleźć taki, który jest zabawa, bezpieczne i stymulujące. Wystarczy spaceru wokół bloku, patrząc z boku na bok jest użytecznym aktywności. Zawsze należy pamiętać o ograniczeniach fizycznych i bądź bezpieczny!

Artykuł dzięki: Internetowy Fundusz Leasingowy S.A.